Navigation

2017 yılında sektörel faaliyetlerine başlayan firmamız hali hazırda, yıllık 60 milyon üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük Ampul üretim tesisidir. 22.000m2 kapalı alanda 200 kişi ve tam otomasyon ile led ampul, flamanlı rustik ampul, sıvaüstü sıva altı led panel ve spotlar, led projektör, led etanj, led sokak armatürü, led walwasher, sarkıt avizeler, ledli mağaza spotlar, dekoratif lineat armatürler üretmektedir.

Sektörde önemli bir pazara sahip olan KENDAL, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’de ilk uygulayan firmadır. Özellikle Flamalı Rustik Ampul üretimini Türkiye’de ilk kez gerçekleştirmiştir.

K2 markası şirketimizin kendi markası olmakla beraber, Türkiye ve yurt dışında bir çok firmaya kendilerine ait markaların üretimi yapılmaktadır.

Firmamız RBA (uluslararası çevre ve sosyal haklar denetimi) denetiminden 100 üzerinden 97 alarak rekor bir puan almıştır.

Her yıl sürekli ERP yazılımlarına yüksek yatırımlar yapan KENDAL, MAS programı İle tüm üretimini online izlemekte ve canlı raporlamaktadır.

2024 Ürün kataloğumuzu indirin, ürünlerimiz hakkında detaylı
bilgilere erişin ve bizi daha yakından tanıyın!

Kataloğu İndir
Kendal Elektrik Katalog 2024